YENİDEN REFAHLILAR'DAN YENİÇAĞA SANAYİ ESNAFINA ZİYARET

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Teşkilatı, Yeniçağa Sanayi Sitesi'ne ziyarette bulunarak sanayi esnafı dinlediler.

YENİDEN REFAHLILAR'DAN YENİÇAĞA SANAYİ ESNAFINA ZİYARET
22 Mart 2021

 

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın ve beraberindeki heyet Yeniçağa’da sanayi esnafını ziyaret ederek Yeniçağalılarla bir araya geldi.

Yeniden Refah Partisi Bolu Teşkilatı Yeniçağa’da sanayi esnafını ziyaret ederek yaşanan sıkıntıları dinledi. Sanayi esnafının tamamını yağan yağmura rağmen tek tek gezen partililer sıkıntılarının ancak Yeniden Refah Partisi ile ortadan kalkacağını belirtti.

Geçim zamanı siyasi ziyaretlere alışkın olmadıklarını belirten esnaf, partilileri büyük bir özveriyle karşıladı.

Esnaf ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın; “Bugün temelleri Merhum Liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamız tarafından atılan Yeniçağa sanayi sitesini gezdik. Öncelikle bizleri ağırlayan esnafımıza çok teşekkür ederiz. Her biri Yeniden Refah Partisi’nden geldiğimizi duyuncaki heyecanı ve Milli Görüş iktidarının özlemini gözlerinden görebiliyoruz. Yağmura ve soğuğa rağmen tek tek sanayi esnafımızı dolaştık, Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın selamlarını ilettik. Esnafımız elbet bunalmış durumda, her kesimden esnafımız Milli Görüş dönemlerinde yapılan maaş zamları ve yaşanan ekonomik refahı dillerinden düşürmüyor. Bu yaşanan sıkıntıların ve bunaltıların tek çözümü Milli Görüş’tür, yani Yeniden Refah Partisi’dir. Bizler her daim halkımızın yanındayız, sadece seçim zamanı değil geçim zamanı da meydanlardayız. Milli Görüş şuuruna yakışan da budur.” ifadelerini kullandı.

Milli Görüş iktidarında yaşanacak olan adaletli sisteme de değinen Baskın; “Sömürü ortadan kalksın, paylaşımda adalet sağlansın. Gelir ve servet dağılımı hem ülkemizde, hem de bütün dünyada adil olsun.  Kimsenin üretmeden, emek harcamadan, başkalarının sırtından zenginleşme ve tüketme hakkı olmasın. Ülkemizde ve tüm dünyada nimet-külfet dengesi adaletli bir şekilde tesis edilsin. Bunlar, Erbakan Hocamızın  zihniyetini  tanımlayan temel cümlelerdir. Bundan dolayı Milli Görüş demek,  Hakk'ın hakim olması demektir. Milli Görüş demek; milletin hakkını gasp eden, milleti sömüren anlayışa karşı çıkmak ve bunun için gerekirse bedel ödemeye hazır olmak demektir. Milli Görüş demek; paylaşımda adaleti hiçe sayan, 'biz sizin sırtınızdan zengin olacağız, siz bizim verdiklerimize razı olacaksınız' diyen düzene dur demek ve adil paylaşımı esas alan, yeni ve adil bir ekonomik düzeni kurmak demektir. “

'Siyasetin amacı milletin derdine derman olmak olmalıdır'

Önceliklerinin milletin refahı olduğunu belirten Baskın; "Elbette ki bir ülkede terörle en etkili şekilde sonuna kadar mücadele edilmelidir. Elbette ki vatan bölünmeyecek, bayrak inmeyecek, ezan susmayacak. Bu konuda hepimiz sonuna kadar devletimizin yanındayız. Diğer taraftan vatandaşın açlığı, yoksulluğu, işsizliği de çözülmeli.  Esnafın, emekçinin, çiftçinin, EYT'lilerin dertlerine de derman olunmalıdır. Elhamdülillah projelerimiz hazır. İktidara gelir gelmez tüm sorunları tek tek çözeceğiz." dedi.

 

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.