YENİDEN REFAHLILAR HER YERDE

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Teşkilatı, Yeniçağa ilçesi Eskiçağa Köy Camii ile merkeze bağlı Değirmenözü Köyü Camii'nde kılınan cuma namazı sonrası vatandaşlarla buluştu.

YENİDEN REFAHLILAR HER YERDE
27 Mart 2021

 

Yeniden Refah Partisi Bolu Teşkilatı, Cuma programları kapsamında Yeniçağa – Eskiçağa Köy Camii ve Değirmenözü Köyü Camii'nde kılınan Cuma namazı sonrası halkla buluştu. Vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunan Yeniden Refah Partililer, yoğun ilgi gördü.

Yeniden Refahlılar, Bolu halkı ile buluşmaya ve Bolu halkının teveccühünü kazanmaya devam ediyor. Yeniden Refah Partisi Bolu İl Teşkilatı Yeniçağa’nın Eskiçağa Köyü’nde köyülülerle buluşurken, Bolu Merkez İlçe Teşkilatı Çamyayla Köyü Değirmenözü Mahallesi’nde köylülerle bir araya geldi. Partililer namaz çıkışı ikramlarda bulundu.

Sadece seçim zamanı siyasi ziyaretlere alışkın olduklarını belirten vatandaşlar şaşkınlıklarını dile getirdi.

“Milli Görüş bereketini tüm Türkiye’ye göstereceğiz.”

Yeniçağa Eskiçağa ziyareti sonrasında açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın; “Belirli aralıklarla Yeniçağalılarla buluşmaya devam ediyoruz. Sadece seçim zamanı değil geçim zamanı da yanlarında olduğumuzu belirtiyoruz. İki koldan birden halkımızla buluşuyoruz. Şuan biz buradayken Merkez İlçe Teşkilatımız da Bolu’muzun Değirmenözü köylüleriyle bir araya geliyor. Bolu’muzda buluşmadığımız insan kalmayana kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnşallah muktedir olursak da ikinci kırk yıl Milli Görüş bereketini tüm Türkiye’ye göstereceğiz. Bizleri güzellikle karşılayan tüm köy halkına teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun. Türkiye'nin ve milletimizin kurtuluşu borç-faiz-zam ekonomisi yerine; üretim-istihdam-ihracat ekonomisine geçmekle olacaktır. Buna geçmek için gereken kaynağın millî kaynak paketleriyle bulunması gerekir. Şimdiden herkese hayırlı kandiller diliyorum.” dedi

 “Köylümüzün dertlerinin dermanı Yeniden Refah’ta”

Değirmenözü ziyaretine ilişkin açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar; “Düzenlemiş olduğumuz program kapsamında bu hafta Değirmenözü halkıyla buluştuk. Her köyde olduğu gibi burada da çok güzel karşılandık. Allah razı olsun. Büyük Ozan Yunus Emre’nin "Biz gelmedik kavga için, bizim işimiz sevgi için. Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik.” sözünü dustur edinerek çıktığımız bu yolda her hafta farklı bir köyü ziyaret ediyoruz. Köylümüz dertli. Bizler de onların dertleriyle dertleniyoruz. Elbette köylümüzün dertlerinin dermanı Yeniden Refah’ta. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Berat Kandili’ni kutluyorum. Hayırlı mübarek olsun.” dedi.

 

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.