YENİDEN REFAHLILAR DUR DURAK BİLMİYOR

Yeniden Refah Partisi Bolu Teşkilatı, cuma programları kapsamında Yeniçağa Sanayi Camii ve Yolçatı Köyü Camii'nde kılınan cuma namazı sonrası halkla buluştu. Vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunan Yeniden Refah Partililer, yoğun ilgi gördü.

YENİDEN REFAHLILAR DUR DURAK BİLMİYOR
13 Mart 2021

Yeniden Refahlılar, dört bir koldan çalışarak Bolu halkı ile buluşmaya ve Bolu halkının teveccühünü kazanmaya devam ediyor. Yeniden Refah Partisi Bolu Teşkilatı, her hafta cuma günü gerçekleştirilen vatandaş buluşmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Her hafta farklı camilerde kılınan Cuma namazının ardından halkla bir araya gelen Yeniden Refahlılar’ın bu hafta ki adresi Yeniçağa Sanayi Camii ile Yolçatı Köyü Camii oldu.

YENİÇAĞA SANAYİ CAMİİ VE YOLÇATI KÖYÜ CAMİİ’NDE VATANDAŞLARLA BULUŞTULAR

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın ile il yönetimi Yeniçağa Sanayi Camii’nde, Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar ile merkez ilçe yönetimi ise Yolçatı Köyü Camii’nde Cuma namazı sonrası vatandaşlarla bir araya gelip çeşitli ikramlarda bulundular. Bolu halkının büyük ilgi gösterdiği Yeniden Refahlılar, parti politikalarını anlatıp Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın selamlarını ilettiler.

SADETTİN BASKIN: “MİLLİ GÖRÜŞ BEREKETTİR”

Cuma programları ile bir yandan vatandaşlarla buluşup sıkıntılarını dinlediklerini diğer yandan da kendilerini anlatma fırsatı bulduklarını kaydeden Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın, “Ülkemiz insanının içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıların çözümü Milli Görüş’te, Yeniden Refah Partisi’ndedir. Milli Görüş ülkemiz insanın ruh köküdür, inancıdır, kültürüdür. Aynı zamanda en ücrada olanın sorunlarını bilen ve çözüm arayan zihniyettir. Yeniden Büyük Türkiye'dir. Her durumda ve her şartta hakkı tutmaktır. İmtiyazlılara ayrıcalık tanıyan bir zihniyet asla değildir. Milli görüş berekettir. Allah'ın izniyle bu millet en yakın zamanda Milli Görüş yönetimine tekrar kavuşacaktır” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.