YENİDEN REFAHLI KADINLAR SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI

Yeniden Refah Partili kadınlar 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarını ziyaret ederek çiçek takdim etti.

YENİDEN REFAHLI KADINLAR SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI
16 Mart 2021

Yeniden Refah Partisi Bolu Kadın Kolları İl Başkanı Özlem Tekin ve Teşkilat Başkanı Deniz Arslan, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilk olarak Bolu İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Büşra Deligöz’ü ziyaret etti. Salgın koşullarına uygun olarak gerçekleşen ziyaret sonrası hediyeler takdim edildi. Beşkavaklar ve Bahçelievler Aile Sağlık Merkezi’ndeki sağlık çalışanlarını da ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Kadın Kolları; yeni açılmış olan özel bir diş kliniğini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

“Şükranlarımızı sunuyoruz.”

Ziyaretler sonrasında açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Bolu Kadın Kolları İl Başkanı Özlem Tekin; “Bugün, salgın sürecinde değerlerini daha çok anladığımız sağlık çalışanlarımızı ziyaret ettik. Sağlıklarına duacı olduğumuzu ve değerli sağlık çalışanlarımızın her daim yanlarında olduğmuzu belirttik. Onlar da bizleri çok hoş bir şekilde karşıladılar. Bu vesile ile başta Bolu'da hizmet veren sağlık çalışanlarımız olmak üzere bütün sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun, şükranlarımızı sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.
 

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.