YENİDEN REFAH PARTİSİ (YRP) 2. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR

Yeniden Refah Partisi'nin 2.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın bir mesaj yayımladı.

23 Kasım 2020

Ülkenin gerek sosyal gerekse de ekonomik açıdan gidişatından memnun olmayan kitlelerin Dr. Fatih Erbakan öncülüğünde kurulan Yeniden Refah Partisi’nde birleştiğini belirten Başkan Baskın, “Arkamızda hiçbir güç olmaksızın ve hiçbir kuvvete bel bağlamaksızın sadece halkın iradesi ile samimiyet esaslı ahlak ve maneviyat öncelikli bir siyasi çizgi izleme amacı doğrultusunda gönüllüler ordusu ile çıktığımız kutlu davanın üzerinden 2 yıl geçmiştir. Bu süreçte Yeniden Refah Partimiz Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük kongresini yapmış ve 1 milyona yakın üye sayısına ulaşmıştır. Bunların 250 binden fazlası ise resmiyet kazanmıştır” dedi.

“HALKIN TEVECCÜHÜ HER GEÇEN GÜN ARTMAKTADIR”

2 yıl içinde 81 vilayette teşkilatlanmaların tamamlandığını ve seçime girmeye hak kazanan 15 partiden biri olduklarının altını çizen Sadettin Baskın, “Aynı zamanda halkımızın her geçen gün partimize olan teveccühü artmaktadır. Yeniden Refah Partisi, olası bir erken seçim olmazsa 2023 seçimlerinde ciddi bir oy potansiyeline sahip olacaktır. İnşallah ilk seçimde halkın iradesi sandığa yansıyacak ve partimiz Meclis’te çok güçlü bir sayıyla temsil edilecektir” ifadelerini kullandı.

“ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM”

YRP Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın mesajında 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne de değinerek, “Bu vesileyle ‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ diyen Hz. Ali felsefesiyle tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum” açıklamasında bulundu.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.