ÖZKAN GÜNEÇ, KURUM ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Gelecek Partisi Bolu İl Başkanı Özkan Güneç, Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Şerafettin Çilkara'yı ziyaret etti.

ÖZKAN GÜNEÇ, KURUM ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
20 Mart 2021

Gelecek Partisi Bolu İl Başkanı Özkan Güneç ve partililerin kurum ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor. Gelecek Partisi İl Başkanı Güneç, son olarak Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Şerafettin Çilkara’yı makamında ziyaret etti.

Dostane bir havada gerçekleştirilen ziyarette Özkan Güneç, parti çalışmaları hakkında bilgi verdi. Bolu İl Başkanı Güneç ayrıca, gençlerin gelişimi ve sağlığı açısından sporun insan hayatında çok önemli bir yer teşkil ettiğini belirterek Şerafettin Çilkara’ya bu önemli görevde başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlik ve Spor ile Müdürü Çilkara da Gelecek Partisi İl Başkanı Özkan Güneç’e çalışmalarında başarı temennisinde bulundu. Özkan Güneç son olarak Şerafettin Çilkara’ya Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun selamlarını iletti. Ziyaret fotoğraf çekimi ile son erdi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.