LÜKS MOBİLYA SEVERLER İÇİN AREA MOBİLYA BOLU'DA AÇILDI

Bolu'da mobilya sektörünün öncüsü Anıl Mobilya, üçüncü şubesi AREA Mobilya'yı açarak başarısını taçlandırdı. Lüks mobilya düşünenlere hitap eden AREA Mobilya'da kaliteli, şık ve trend modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. AREA Mobilya açılışa özel yüzde 50'ye varan indirimlerle sizleri bekliyor.

8 Ocak 2021

Bolu’da sektöre değer katan Anıl Mobilya, büyümeye devam ediyor. Anıl Mobilya, Mondihome’un ardından üçüncü şubesini AREA Mobilya Luxury Furniture markasıyla açtı.

AÇILIŞA ÖZEL YÜZDE 50 İNDİRİM VAR

Birbirinden şık ve kaliteli konsept ürünleriyle lüks mobilya sevenlere hitap eden Area Mobilya, açılışa özel yüzde 50’ye varan indirimlerle hizmet vermeye başladı. D-100 Karayolu üzeri Gölyüzü ışıklarında açılan AREA Mobilya Luxury Furniture’de aradığınız şıklıkta trend modelleri bulacaksınız.

KALİTELİ ZARİF VE ŞIK MODELLERİ BULACAKSINIZ

Konsept tasarım şıklığıyla yaşam alanlarında büyüleyici izler bırakan AREA Mobilya’nın, her parçası son detayına kadar özenle hazırlanmış zarif modellerini mağazayı ziyaret ederek keşfedebilirsiniz. AREA Mobilya Luxury Furniture’de sürekli değişen dekorasyon ve moda anlayışlarına uygun birbirinden şık ve trendleri modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. AREA Mobilya’da Luxury Furniture  anlayışıyla, yatak odası, yemek odası, duvar üniteleri, koltuk takımları ve kombine edilmeye uygun sehpa modellerini üreterek yaşam alanları tasarlanıyor.  AREA Mobilya her zaman en şık, en güvenli, en sağlıklı ve dayanıklı mobilyaları üretmek amaçlarımız çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.