EYT'LİLERDEN YENİDEN REFAH'A ZİYARET

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Derneği yöneticileri Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanlığını ziyaret ederek destek istedi.

EYT'LİLERDEN YENİDEN REFAH'A ZİYARET
20 Mart 2021

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği (EYT) Bolu – Düzce – Sakarya Şube Başkanı Mehmet Ali Çelik ve beraberindeki heyet, Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanlığını ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın, Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar, EYT Bolu Düzce Sakarya Şube Başkanı Mehmet Ali Çelik, EYT Bolu İl Temsilcisi Tuncay Beliz, partiler ve dernek üyelerinin bulunduğu ziyarette yaşanan mağduriyetler dile getirildi.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduklarını belirten Çelik gerçekleşen ziyarette EYT olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

EYT Derneğini ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirten Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın; “Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, EYT'li dernek başkanları ile bir araya geldiği online toplantıda, sorunlarının çözümü için Erbakan sözü veren Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, ülkenin kaynaklarının 83 milyona adil dağıtılması halinde, sadece EYT'lilerin değil tüm dar gelirli vatandaşların refaha kavuşmasına yeteceğini belirtti ve Noter tasdikli sözünü verdi.” dedi.

Kendisinin de bir EYT mağduru olduğu ifade eden Baskın; paylaşımda, yönetimde olduğu gibi birçok konuda adaletsizlik olduğunu, hak edilmiş olan emeklilik haklarının da mevcut yönetimler tarafından mağdur edildiğini ifade etti.

Yönetimde söz sahibi olmadan birçok sorunu çözmek için çabalar sarf ettiklerini belirten Baskın; “Bu çabalarımız sayesinde Ayasofya-i Kebir Camii açıldı elhamdülillah. Bugün itibariyle İstanbul Sözleşmesi feshedildi. Bu çalışmaları yaparak hayırlı işlere vesile olduk bundan sonraki hedefimiz de inşallah EYT sorunlarını çözmek için elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz özellikle iktidar ve muktedir olduğumuzda Türkiye'nin hiçbir bölgesinde Allah'ın izniyle ekonomik sorunlar da dahil olmak üzere hiçbir sorun kalmayacak.” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.