AŞK İLE ÇALIŞAN YORULMAZ

 Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne yapılması planlanan kreş için BAİBÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr.  Muhammet Güzel Kurtoğlu, Bağışçılar Vakfı Başkanı Nahit Abak ile bir görüşme gerçekleştirdi.

AŞK İLE ÇALIŞAN YORULMAZ
17 Mart 2021

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu ve BAİBÜ Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Öğr. Gör. Bülent Baloğlu, Bolu Bağışçılar Vakfı’nı ziyaret etti. Ziyarette BAİBÜ Tıp Fakültesi bünyesinde yapılması planlanan kreş için görüş alışverişinde bulunuldu.

Bolu Bağışçılar Vakfında gerçekleşen görüşmede BAİBÜ Tıp Fakültesi Dekanı Kurtoğlu ve BAİBÜ Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Baloğlu, BBV Başkanı Nahit Abak, İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi, tecrübeli eğitimci Muhabbet Koç ve BBV Genel Sekreteri Öznur Akkaya ile bir araya geldi. Toplantıda Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu proje üzerinde kreşin detaylarını anlatırken BAİBÜ Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Baloğlu da yapılması planlanan kreşin ön projesini paylaşarak, katılımcıların görüş ve önerilerini dinledi.

İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile tıp fakültesi personelinin çocuklarına hizmet verecek olan kreş hizmete girdiğinde, kentteki sağlık çalışanlarının büyük bir sorunu da çözüme kavuşturulmuş olacak. Kapsamlı kreş projesi için çalışmaların hızlanması sağlıkçıları bir hayli memnun etti.

BAİBÜ Tıp Fakültesi Morfoloji binasında büyük bir alan kreş yapımına ayrılırken BAİBÜ Rektörü Prof. Dr Mustafa Alişarlı’nın konuyu yakından takip ettiği ve kreşin tıp fakültesine kazandırılması yönünde talimat verdiği öğrenildi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.