ARZU AYDIN'DAN TANJU ÖZCAN'A: DELİKANLI OLSUN

'Hisar Tepesi Projesine Bolu'dan kadın bir milletvekili karşı çıkıyor" iddiasında bulunarak isim vermeden AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın'ı ima eden Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'a, Arzu Aydın'dan çok sert cevap geldi."Neden karşı olayım?" diyen Arzu Aydın, "Cinsiyet ayrımcılığı yapıyor.Delikanlı olsun adımı söylesin" dedi.

ARZU AYDIN'DAN TANJU ÖZCAN'A: DELİKANLI OLSUN
13 Mart 2021

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner tarafından düzenlenen basın toplantısında konuşan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, kendisi hakkında isim vermeden imada bulunarak 'Hisar Tepesi Projesine karşı çıkıyor' iddiasında bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'a sert tepki gösterdi. Söz konusu iddiaları soran gazetecilere cevap veren Milletvekili Arzu Aydın “Hisar Tepesi Proje’sine neden karşı olayım? Orası Alaaddin Yılmaz zamanından projesi yapılmış bir yer. AK Parti’nin yapmış olduğu bir proje neden karşı olalım? Bizim karşı olduğumuz bir şey yok. Hiçbir şeye karşı değiliz” şeklinde konuştu.

"DELİKANLI OLSUN ADIMI SÖYLESİN"

Tanju Özcan’ın Hisar Tepesi Projesi için “Bolu’dan kadın bir milletvekili karşı çıkıyor” sözlerine ise Arzu Aydın, “Orada aslında cinsiyet ayrımcılığı da yapıyor küllüyen karşıyım. Delikanlı gibi adımı söylesin. Kaç tane kadın vekil var Bolu’da? Delikanlı olsun adımı söylesin" ifadelerini kullandı.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.