AK PARTİLİ GENÇLERDEN DUYARLI DAVRANIŞ

AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrak, kendisine hediye gönderilen çiçekleri satarak elde edilen geliri kimsesiz çocuklar ve ihtiyaç sahibi aileler için kullanacak.

AK PARTİLİ GENÇLERDEN DUYARLI DAVRANIŞ
16 Mart 2021

Geçtiğimiz ay yapılan kongreyle Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanı seçilen Fatih Bayrak, kendisine gelen kutlama çiçeklerini kimsesiz çocuklar ve ihtiyaç sahibi aileler için kullanacak.

Kongre sonrası gelen kutlama çiçeklerini İlimizin iş insanlarına satarak elde edilen geliri kimsesiz çocuklar ve ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarını gidermek için kullanacak olan AK Partili gençler kampanyaya destek vermeleri adına iş insanlarına çağrıda bulundular.

İŞ İNSANLARINA ÇAĞRIDA BULUNDULAR

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrak; “İçinde bulunduğumuz mübarek 3aylarda Bolumuzdaki kimsesiz çocuklar ve ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldürebilmek için böyle bir kampanya başlattık. Tabi biz burada hayra aracılık edeceğiz. Kongre sonrası gelen kutlama çiçeklerini iş insanlarına satarak elde edilen geliri kimsesiz çocuklar ve ihtiyaç sahibi aileler ihtiyaçları için kullanacağız. Türkiye’ye örnek olmuş büyük hayırsever merhum İzzet Baysal’ın şehrinde, hayırseverlikle birbiriyle yarışan değerli iş insanı büyüklerimizin bu kampanyamıza destek vereceklerinden şüphem yok. Hepsine şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerine yer verdi.     

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.