AK PARTİ'DEN ÜÇ KURUMA ZİYARET

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner bugün müftülüğü, rektörlüğü ve emniyeti ziyaret etti.

AK PARTİ'DEN ÜÇ KURUMA ZİYARET
10 Haziran 2021

 

 

24 Şubat’ta gerçekleştirilen kongre ile birlikte yoğun bir çalışma temposu içine giren AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner sık sık esnaf ve vatandaşlarla biraraya gelirken kurum ziyaretlerine de devam ediyor. AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner beraberindeki Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, İl Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Cemil Akay ile İl Teşkilat Başkanı Ramazan Zengin ile birlikte bugün üç kuruma ziyaret gerçekleştirdi.

AK PARTİ HEYETİ BİR GÜNDE ÜÇ KURUMU ZİYARET ETTİ

Suat Güner başkanlığındaki AK Parti heyeti ilk olarak Bolu’ya yeni atanan İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Daha sonra Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı'ya ziyaret gerçekleştiren AK Parti heyeti, son olarak Bolu İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan'ı ziyaret etti.

SUAT GÜNER KURUMLARA ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLEDİ

AK Parti heyeti, kurumlara çalışmalarında başarılar dilerken Müftü Ali Rıza Tahiroğlu, Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı ve Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.