AK PARTİ İL BAŞKANI SUAT GÜNER HEDEFİ KOYDU

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, basın mensupları ile biraraya geldiği toplantıda açıklamalarda bulundu. Güner, "Hedefimiz önce 2023 genel seçimleri ardından da 2024 yerel seçimlerde sandıkları patlatmak" dedi.

AK PARTİ İL BAŞKANI SUAT GÜNER HEDEFİ KOYDU
13 Mart 2021

AK Parti Bolu teşkilatında Suat Güner’in il başkanı olmasının ardından parti teşkilatları Bolu’daki basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gaye Otel’de düzenlenen toplantıya Güner’in yanı sıra AK Parti Bolu Milletvekilleri, AK Parti il kadın ve gençlik kolları başkanları, AK Parti’li belediye ve il genel meclis üyeleri katıldı.

"GENİŞ KAPSAMLI İSTİŞARELERLE YOL HARİTAMIZI BELİRLEYECEĞİZ"

Toplantıda konuşan Güner, tüm Bolu’yu ve parti teşkilatlarını kucaklayıcı bir yol izleyeceklerini vurgulayarak, “Hizmet standartlarının eksilmesine müsaade etmeyeceğiz. Hedefimiz önce 2023 genel seçimleri ardından da 2024 yerel seçimlerde sandıkları patlatmak. Bolu’da bir seferberlik ruhuyla çalışıyoruz. Bolu’yu kucaklayan, renkli, kapsayıcı, sevgi dolu ve gönlü geniş olacağız. Seçim günüymüş gibi bugünden itibaren yol haritamızı belirleyerek her gece her gün arkadaşlarımızla geniş kapsamlı istişareler yaparak yol haritamızı belirlemek üzereyiz. Bunlar için çok farklı yöntemlerimiz bunları geliştireceğiz.” diye konuştu.

"TANJU ÖZCAN ARAYIP TEBRİK ETTİ"

Başkan Özcan’ın gazetecilerle yaptığı canlı yayında parti başkanlarıyla bir araya gelmek istediğinin hatırlatıldığı Güner, şunları söyledi:“Belediye başkanının bu söylemi gayet açık ve net. Tabii ki bir araya geldiğimizde gerekli istişareleri yeri geldiğinde kendisiyle yapacağız. Öznemizin Bolu olduğunu unutmayacağız. Bu noktada hata ve yanlışlar varsa istişare edip değerlendireceğiz. Belediye başkanımız beni telefonla arayıp tebrik etti. Öznemizin Bolu olduğunu kendisiyle paylaştım. Daha sonrasında bir araya gelip istişare etmek istediğini söyledi. Bunu da benim için güzel bir çağrı. Benim belediye başkanını ziyaret etmem konusunda şu an planlanmış bir çalışmam yok. Bu olması gerekiyorsa seve seve giderim”

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.