AK GENÇLİK BOLU SAHALARA İNDİ

AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Teşkilatı, Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümü dolayısıyla önce şehitliği ardından gaziler derneğini ziyaret etti. AK Partili gençler daha sonra Bolu halkına Çanakkale Zaferinin hatırası olarak magnet dağıttı.

AK GENÇLİK BOLU SAHALARA İNDİ
19 Mart 2021

AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrak yaptığı açıklamada, "18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıldönümü münasebeti ile Ak Parti Gençlik Kolları olarak Başkanımız Fatih Bayrak önderliğinde yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte öncelikle,şehitlikte gerçekleştirilen anma törenine katılarak,şehitlerimizi bu önemli günde sevgi,hürmet ve rahmetle yad ettik. Biz Ak gençlik olarak biliyoruz ki bu güzel vatanda aldığımız her nefes,özgürce yürüyebildiğimiz her sokak,minarelerimizden yükselen her ezan önce Rabbimizin daha sonra bu değerler için hiç düşünmeden canlarını feda etmiş şehitlerimiz ve şehadet üzere çarpışan gazilerimiz sayesindedir. Bu bilinçle tören akabinde Gaziler Derneği’ne gerçekleştirdiğimiz ziyarette şehit yakınları ve gazilerimiz ile bir araya gelerek Teşekkür ve şükranlarımızı dile getirdik. Başkanımız Fatih Bayrak Ak Gençlik olarak Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizin her daim yanında olacağını,bizlere bıraktıkları bu Vattanı yüceltmek daha,daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışacağını dile getirdi. Bu duygusal ziyaretin sonrasında Gençlik kolları olarak 18 Mart Çanakkale Zaferi anısına hazırladığımız magnetleri değerli Bolu halkına dağıtarak,bugünün anlam ve önemini,kalplerimizdeki coşkuyu değerli Bolu halkı ile paylaştık. Biz Çanakkale’de kahramanca savaşan Yahya Çavuş, yalnız bir top mermisini değil koca bir ulusun kaderini sırtlanan Seyit Onbaşı , çelikten bir saldırıya etten bir siper olan Mehmetcik, Vatan aşkıyla,iman dolu göğsüyle kınalı kuzularını cepheye yollayan, yavrum babasız yaşar da Vatansız yaşayamaz diyen cefakar analar, bağımsızlık uğrunda tüm dünyaya meydan okuyan Mustafa Kemal’iz. Asla vermeyiz bu cennet Vatanı alsakda dünyaları.Biz bu şanlı Milletin şanlı Ak gençliğiyiz. Damarlarımızdaki asil kan,kalplerimizdeki imanla Hak yolunun neferleriyiz. En içten duygularla tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine baş sağlığı diliyor Gazilerimizden Allah razı olsun diyoruz. Bu vatan onların omuzlarında yükseldi ve biz gençlerin omuzlarında ilelebet yükselecek. Bu millet her daim hür yaşadı sonsuza dek hür yaşayacak" dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.